ژنرال«ابی زید» سفیر آمریکا در عربستان شد

خبر تاریخ خبر: 1397/08/23

رئیس جمهوری آمریکا فرمانده سابق نیروهای مرکزی آمریکا را به عنوان سفیر جدید این کشور در عربستان معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا، ژنرال بازنشسته «جان ابی زید» را به‌ عنوان سفیر کشورش در عربستان سعودی برگزیده است.

جان ابی زید، ژنرال بازنشسته نیروی زمینی ارتش آمریکا و فرمانده پیشین ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (که وظیفه آن نظارت بر عملیات در شمال آفریقا و غرب آسیا است) سابقه ۳۴ سال خدمت در ارتش آمریکا را داشته و در سال ۲۰۰۷ بازنشسته شد.

ژنرال ابی‌زید، در خانواده‌ای کاتولیک لبنانی- آمریکایی در کالیفرنیا به دنیا آمده است. او به زبان عربی مسلط است. وی زمانی فرماندهی ستاد فرماندهی مرکزی را بر عهده گرفت که ایالات متحده وارد جنگ در عراق شده بود.

ژنرال ابی زید مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه هاروارد گرفته و پایان‌نامه‌اش نیز در مورد هزینه‌های نظامی عربستان سعودی و نحوه تصمیم گیری در مورد آن بود.

از نقل‌ قول‌های مشهور جان ابی زید، سخنانی است که در مورد ایران در سال ۲۰۰۷، پس از بازنشستگی از ارتش گفته است. او در حالی‌ که خواستار استفاده از فشارهای حداکثری و ابزارهای لازم برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شده بود، گفته بود راهی برای کنار آمدن با ایران اتمی پیدا می‌شود.

ابی زید در مرکز مطالعات راهبردی و بین‌المللی گفته بود «باید بر جامعه جهانی با تمام قوا فشار بیاوریم و نیز بر ایرانیان، تا جلوی توسعه یک برنامه نظامی هسته‌ای گرفته شود. و ما نباید هیچ گزینه‌ای که ممکن است در این زمینه داشته باشیم را از نظر دور نگه داریم».

او اظهار کرده بود که معتقد است می‌توان جلوی این کار را گرفت. جان ابی زید در عین حال گفته بود «راه‌هایی برای کنار آمدن با یک ایران اتمی وجود دارد… بگذارید با واقعیت هم روبه‌رو شویم، ما با شوروی اتمی کنار آمدیم، با چین اتمی کنار آمدیم و با بقیه قدرت‌های اتمی هم کنار آمده‌ایم».

اطلاعات

نویسنده : مژده بيک مراد

منبع : خبرگزاری مهر

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.