انتقاد از بی برنامگی فرهنگی در پیشوا

خبر تاریخ خبر: 1397/08/16

انتقاد از بی برنامگی فرهنگی در پیشوا

‍ حجت الاسلام سید سعید یاسینی: با استفاده از فرهنگ و هنر ناب اسلامی امامزاده جعفر(ع)معرفی شود. امام جماعت مسجد امام خمینی(ره) پیشوا از بی برنامه گی های فرهنگی و مذهبی در ایام شهادت امام رضا در پیشوا انتقاد کرد. حجت الاسلام سید سعید یاسینی با اشاره به اینکه در ایام پایانی ماه صفر قرار داریم و وظیفه همه مردم پیشوا به دلیل میزبانی برادر تنی این امام همام بسیار سنگین است، انتقاداتی را نسبت به وضعیت برنامه های مذهبی پیشوا نمود. وی که در جمع عزاداران رضوی و نمازگزاران مسجد امام خمینی سخن می گفت، اظهار داشت: از تلاش و مساعی ارزشمندی که مردم در این دو ماه محرم و صفر از خود بروز دادند، تشکر می کنم و امیدوارم بهره های معنوی و مادی از این عزاداری ها و تعظیم شعائر نصیب مردم گردد. یاسینی افزود: توقع می رود اهتمام جدی تری نسبت به امامزاده جعفر(ع) شود و از اینکه برخی مدیران اجرایی و حتی مردم نسبت به این شخصیت علمی و مذهبی بی توجهی می شود، در دلهای مومنان گله ایجاد شده که می طلبد با برنامه ریزی دقیق و منسجم در این شهادت امام رضا(ع) پیشوا را تبدیل به عاشورایی دیگر نماییم. امام جماعت مسجد امام خمینی(ره) پیشوا در ادامه خاطر نشان کرد: اکتفا به چند برنامه نمی تواند حق این امامزاده واجب التعظیم را اداکند و انتظار می رود برنامه ریزان اداری و مذهبی پیشوا با درک جایگاه حقیقی این فرزند بدون واسطه امام کاظم(ع) تمام امور را حول ایشان برنامه ریزی کنند که نمونه ای از آن ها می تواند تدارک برای حضور گسترده هیات های شهرهای مجاور همچون سال های گذشته باشد که چند سالی است این اتفاق رخ نمی دهد. وی در پایان تصریح کرد: امامزاده جعفر(ع) متعلق به همه مردم پیشوا است که باید در تکریم این ولی نعمت جنوب استان تهران همت عملی و جهادی با ظرایف هنری و فرهنگی به کار گرفت و باید با استفاده درست از هنر و فرهنگ ناب اسلامی امامزاده جعفر(ع) بیشتر معرفی شود.

اطلاعات

نویسنده : سيد حسن دلاوري

منبع : ورامین نامه

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.