مراسم صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شرق استان تهران آغاز شد

خبر تاریخ خبر: 1397/07/14

مراسم صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در دومین روز از هفته ناجا با حضور تعدادی از مسئولین شهرستان های این حوزه آغاز شد.


به گزارش خبرنگار مهر، صبح شنبه و در دومین روز از هفته ناجا با شعار « پلیس مقتدر، امین مردم»  صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در دومین روز از هفته ناجا با حضور سردار مرتضی قربانی، مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و رئیس سازمان موزه انقلاب و دفاع مقدس، سید حسین نقوی حسینی، نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی، حجج الاسلام سید محسن محمودی، امام جمعه موقت ورامین و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الله اسماعیلی، امام جمعه قرچک، روح الله باقری، امام جمعه پیشوا و حسین عباسی و بهمن خطیبی، سرپرست فرمانداری های پیشوا و قرچک و جمع دیگری از مسئولین شهرستان های شرق استان تهران آغاز شد.

این صبحگاه در روز شنبه که با عنوان « پلیس، انضباط، اقتدار، امنیت پایدار» و با رویکرد اقتدار به صورت هم زمان در سراسر کشور در حال اجرا است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در این مراسم طی سخنانی گفت: نیروی انتظامی تمام اقتدار خود را از فرمانده کل قوا امام خامنه ای می گیرد، نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام اسلامی است و این اقتدار از فرهنگی برگرفته شده است، که در دفاع مقدس رزمندگان اسلامی بر دشمن غلبه کردند.

سردار عبدالرضا ناظری اضافه کرد: نیروی انتظامی در شرق استان تهران ۱۲۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، که ۸۰ نفر از این شهدا در دوران دفاع مقدس و ۴۰ نفر در مقابله با اشرار و قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم و امنیت گرفته است و این امر مایه افتخار پلیس بوده و خواهد بود.

وی با بیان این که پلیس همواره در کنار مردم است، نه روبروی آن ها، اضافه کرد: در اغتشاشات دی ماه گذشته مردم با کناره گیری از اخلالگران پلیس را یاری کردند، ما تا آخرین قطره خونمان همراه مردم، نظام اسلامی و سرباز ولایت هستیم و مردم همواره به پلیس ایمان داشته و به آن تکیه کرده نیروی انتظامی را امین خود می دانند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اضافه کرد: امروز پلیس در دل مردم و کلانتری ها و پاسگاه های پلیس پناهگاه تظلم خواهی مردم است و افتخار پلیس به این دلیرمردانی است، که با الگوگیری از رزمندگان و شهدای دفاع مقدس برای برقراری نظم و امنیت تلاش کردند، اقتدار پلیس از خط ولایت و با بصیرت گرفته شده است، ما مانند رزمندگان دفاع مقدس همواره در این خط حضور داریم و خواهیم داشت.

ناظری افزود: در شرق استان تهران از یک سال گذشته تاکنون افتخارات فراوانی با همکاری بسیجیان و سپاه دلاور و اعضای شورای تامین و پشتوانه دستگاه قضایی و راهنمایی به موقع ائمه جمعه و نمایندگان حوزه استحفاظی در مجلس شورای اسلامی کسب شده است، در رزمایش ذوالفقار ۹۷ که با محوریت شهرستان پاکدشت اجرا شد، دستاوردهای خوبی داشتیم.

وی گفت: از مهر سال گذشته تا امسال افزایش چشمگیری در کشفیات و برخوردهای عملیاتی و کنترل جرائم، به ویژه جرائم خشن داشتیم، در شرق استان تهران شاهد کاهش ۴۰ درصدی سرقت های مسلحانه بوده ایم.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری مهر

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.