برخی مسئولان خود را گُم کرده اند

خبر تاریخ خبر: 1397/07/04

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: برخی آقایان که به برکت انقلاب اسلامی به پست و مقام رسیده اند و اگر پیش از انقلاب بود هیچ جایگاهی نداشتند امروز خود را گم کرده اند و به مردم اهانت می کنند.


به گزارش ایرنا سردار سید محمد تقی شاهچراغی شامگاه سه شنبه در یادواره شهدای پاسدار دشت ورامین اظهارداشت: شهیدان خون خود را تقدیم اسلام کردند تا مسئولان فقط به مردم خدمت کنند.
وی با بیان اینکه نباید با حرف و رفتار خود در جبهه دشمن قرار بگیریم افزود: امروز شاهدیم برخی افراد خواسته یا ناخواسته حرف هایی می زنند که علیه منافع ملی به کار می رود؛ حفظ هوشیاری در جامعه باعث می شود تا توطئه دشمنان بی اثر بماند.
شاهچراغی با بیان اینکه با حفظ وحدت و پیروی از ولایت فقیه در جنگ نابرابر با دشمن پیروز می شویم گفت: حفظ اتحاد در برابر هجمه های دشمن از مهمترین مسائلی است که همگان باید آن را دنبال کنند.
وی بیان کرد: شهدای جنگ تحمیلی به دور از تفرقه وارد میدان شدند و پیروزی بر دشمن را رقم زدند، چیزی که امروز کمتر در جامعه به چشم می خورد.
این فرمانده سپاه تصریح کرد: شهدای جنگ تحمیلی فارغ از دین و مذهب، چه شیعه، سنی و حتی ارمنی پیروی از ولایت فقیه را سرلوحه کارهای خود قرار داده بودند و این امر باعث شد بدون هراس از دشمن در میدان نبرد حاضر شوند.
به گزارش ایرنا در این مراسم خانواده شهدای پاسدار دشت ورامین با محوریت شهید مصطفی زواره، مسئول آماد و پشتیبانی لشکر حضرت سیدالشهداء (ع) تجلیل شدند.
سپاه سید الشهدای استان تهران غیر از محدوده تهران بزرگ سایر شهرستان های استان را در ارایه خدمات پوشش می دهد.
دشت ورامین ( شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک) در طول دوران هشت سال دفاع مقدس بیش از یک هزار و 400 شهید تقدیم اسلام کرده است.
 

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری ایرنا

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.