شکایت ایران علیه امارات به فیفا

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

رییس کمیته‌ حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال از شکایت علیه اماراتی‌ها به فدراسیون جهانی فوتبال خبر داد. هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ور

رییس کمیته‌ حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال از شکایت علیه اماراتی‌ها به فدراسیون جهانی فوتبال خبر داد. هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در واکنش به اقدام سیاسی فدراسیون فوتبال امارات مبنی بر نامگذاری مسابقات لیگ این کشور به "خلیج ع ر ب ی"، اظهار کرد: اقدام اماراتی‌ها در نامگذاری لیگشان به یک اسم مجعول، یک تخلف بوده و رفتارشان کاملا سیاسی است. وی افزود: سازمان ملل متحد در سال 1995 بخشنامه ای را به تمام کشورهای جهان فرستاد و تاکید کرد که در مکاتباتشان و نیز نام‌هایی را که به ثبت می‌رسانند، نام "خلیج فارس" را به طور کامل استفاده کرده و حتی اگر قرار بود از نام این خلیج به دفعات استفاده کنند، در تمامی آنها از نام "خلیج فارس" استفاده کنند. وی افزود: این بخشنامه برای 186 کشور جهان ارسال شده است و تمامی کشورها مکلف به تبعیت از آن هستند. بنابراین استفاده از نام دیگری به جای نام "خلیج فارس" نه تنها خلاف بخشنامه سازمان ملل است، بلکه تخلفی آشکار از اساسنامه فیفاست. رییس کمیته‌ حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون، تاکید کرد: در اساسنامه فیفا شرط شده است که اعضا به هیچ وجه نمی‌توانند وارد مسائل سیاسی شوند. نام گذاری لیگ کشور یا هر چیز دیگری که رسمیت دارد به اسم‌هایی که وجود ندارد هم تخلف است و هم بی احترامی به اساسنامه فیفا و فدراسیون ایران بر اساس قوانین بین‌المللی واکنش جدی در این باره خواهد داشت. نصیرزاده از شکایت فدراسیون علیه اماراتی‌ها به فیفا خبر داد و به ایسنا، گفت: فدراسیون فوتبال ایران ظرف دو روز آینده اعتراض خود را به این نامگذاری مجعول خواهد داشت و با ارسال نامه‌ای، به کمیته‌ اخلاقی فیفا شکایت می‌کند و رفتار اماراتی‌ها را اقدامی سیاسی و نژادپرستانه قلمداد خواهد کرد.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری ایرنا

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.