انتخابات ورامین با صحت و سلامت کامل برگزار شده است

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌ عمومی فرمانداری شهرستان ورامین، اکبر مظفرزاده پس از بازشماری بخشی از آراء چهارمین دوره انت

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌ عمومی فرمانداری شهرستان ورامین، اکبر مظفرزاده پس از بازشماری بخشی از آراء چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ورامین گفت: انتخابات در شهرستان ورامین با همت هیئت اجرایی و هیئت نظارت شهرستان به‌خوبی انجام شد. اما طبق قانون حقی برای کاندیداها جهت اعتراض وجود داشت که در این خصوص تعداد 27 نفر اعتراضات خود را به فرمانداری اعلام کردند. رئیس هیئت نظارت چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان ورامین گفت: هیچ یک از این اعتراضات وجاهت حقوقی نداشتند اما به دلیل ابهاماتی که در سطح شهر ایجاد شده بود و به‌دلیل اظهارات امام جمعه شهر ورامین، هیئت نظارت انتخابات شورای اسلامی از فرمانداری تقاضا کرد که 10 درصد صندوق‌ها بازشماری شود. وی ادامه داد: طی مذاکراتی که با هیئت اجرایی داشتیم بنا شد پنجم تیرماه روند بازشماری انجام شود. مظفرزاده ادامه داد: در روند بازشماری هیئت نظارت 10 درصد صندوق‌ها را تحویل گرفت و این بار هیئت نظارت کار هیئت اجرایی را بر عهده گرفت و هیئت اجرایی به جای هیئت نظارت انجام وظیفه کرد. رئیس هیئت نظارت انتخابات شورای اسلامی شهرستان ورامین افزود: بنا بر این بود که نیمی از 10 درصد صندوق‌ها را بازشماری کنیم و اگر آراء تغییری نکرد و یا تغییر محسوسی نداشت همان‌جا کار را متوقف کنیم و صحت انتخابات تائید شود و اگر شمارش آراء قابل توجه بود مابقی صندوق‌ها را نیز بازشماری کنیم. که در نهایت تغییری دیده نشد و متعاقباً اعلام خواهیم کرد که انتخابات شهرستان ورامین با صحت و سلامت کامل برگزار شده است. وی عنوان کرد: روند بازشماری آراء با حضور اعضای هیئت نظارت، اعضای هیئت اجرایی، فرمانده سپاه و نماینده کاندیداها برگزار شد و صندوق‌ها به‌صورت رندومی انتخاب شد به‌صورتی که در یک قرعه کشی عدد شش را به‌دست آوردیم و 10 تا 20 تا اضافه کردیم تا عدد 116 ادامه دادیم. مظفرزاده در جواب سئوالی در خصوص ارزیابی روند برگزاری انتخابات گفت: انصافاً هم اعضای هیئت اجرایی افراد توانمندی بودند و هم اعضای شورای نگهبان و هم اعضای هیئت نظارت بر کار خود مسلط بوده‌اند و در کل انتخابات در سطح شهرستان به‌خوبی انجام شد. رئیس هیئت نظارت چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان ورامین در خصوص سلامت انتخابات در شهرستان اظهار داشت: اگر کسی ادعا کند در شهری انتخابات صد درصد سالم برگزار شده ادعای دور از واقعیتی است چون ممکن است تخلفاتی اتفاق بیافتد اما این موارد در همه جا وجود دارد اما این تخلفات باید گزارش شود. در شهر ورامین یکی دو مورد از تخلفات گزارش شد اما از مراجع قانونی موردی به هیئت نظارت ابلاغ نشد و حقیقتاً هیئت نظارت نیز موردی مشاهده نکرد و به نظر بنده سلامت انتخابات در شهرستان ورامین مشخص بود و سالم برگزار شد.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع : خبرگزاری فارس

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.