مجید قصه ها به شورای شهر راه یافت

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

مهدی باقربیگی در بیانیه‌ای از همراهی مردم اصفهان تشکر کرد و از اعتماد مردم عزیز و فهیم اصفهان در انتخابش به عنوان عضو شورای اسلامی شهر سپاس و قدردانی

مهدی باقربیگی در بیانیه‌ای از همراهی مردم اصفهان تشکر کرد و از اعتماد مردم عزیز و فهیم اصفهان در انتخابش به عنوان عضو شورای اسلامی شهر سپاس و قدردانی کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است، ‌امیدوارم به برکت حضور حماسی و پر شکوه ملت ایران در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها و با یاری و همدلی تمامی آحاد جامعه هر چه بیشتر شاهد رشد و شکوفایی و اعتلای کشور عزیزم ایران و شهر زیبای نصف جهان باشم. وی در این بیانیه اظهار کرد: امیدوارم بتوانم قدردان آراء ارزشمند شهروندان عزیزم باشم ،‌چرا که هر برگ رای نشانی از اعتماد و چشم به آینده‌ای روشن است. به گزارش فارس از اصفهان، باقربیگی بازیگر برجسته قصه‌های مجید نقشی که در ذهن‌ها ماندنی شد و تحصیلکرده رشته مهندسی کشاورزی است. از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به 12 سال سابقه کار در سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان و همچنین داوری چند دوره جشنواره فیلم کودک و نوجوان را اشاره کرد.

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع :

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.