شروع به کار سامانه کاریابی اینترنتی در ورامین

خبر تاریخ خبر: 1396/08/03

سامانه کاریابی اینرتنتی در ورامین بر روی پایگاه اینترنتی ورامین نامه راه اندازی شد. این سامانه هم اکنون در دو بخش کار جویان و کارفرمایان آماده ا

سامانه کاریابی اینرتنتی در ورامین بر روی پایگاه اینترنتی ورامین نامه راه اندازی شد. این سامانه هم اکنون در دو بخش کار جویان و کارفرمایان آماده ارائه خدمات به کاربران محترم در سراسر کشور بخصوص شهروندان محترم ورامین ،پیشوا ،قرچک ،پاکدشت و شهرک های صنعتی علی اباد ، عباس آباد و ... می باشد . مشکل اتصال کارجویان و کارفرمایان یکی از دغدغه های همیشگی این دو قشر زحمتکش بوده و هست. همواره کارفرمایان جهت تامین نیروی انسانی خود به دنبال نیروی کار ماهر و زبده هستند و این در حالی اتفاق میافتد که همزمان تعداد قابل توجهی کارجو به صورت سرگردان به دنبال کار میباشند . بنگاه های کار یابی به خاطر وجود محدودیت هایی از قبیل مکان، زمان و همچنین اخذ هزینه های سنگین از این دو قشر هیچگاه نتوانسته اند راهکار مناسب و کاملی برای این مهم باشند . به نظر میرسد وجود سامانه های کاریابی اینترنتی در این بین بتوانند به عنوان حلقه واسط گمشده بین کارفرما و کارجو ،نقش بسیار مهمی را ایفا نمایند . از این پس کارفرمایان و کارجویان محترم می توانند با ثبت مشخصات ،تخصص و نیاز های خود و ارائه رزومه خود به دیگران از خدمات این سامانه بهره ببرند . سایر کارفرمایان و کارجویان با مراجعه به این سامانه و با استفاده از امکانات جستجوی پیشرفته این سامانه میتوانند به دنبال نیروی کار یا شغل مورد نظر خود بگردند و سریعتر به نتیجه دلخواه برسند . کاربران محترم میتوانند از طریق منوی تبلیغات در منوی اصلی سایت به این سامانه یا از طریق لینک زیر دسترسی پیدا کنند . سامانه کاریابی لازم به ذکر است کلیه خدمات در این سامانه تا پایان مرداد ماه ، به مناسبت افتتاح سایت ورامین نامه به صورت رایگان ، به کاربران محترم ارائه می گردد . با تشکر مدیریت سایت ورامین نامه

اطلاعات

نویسنده : rasool salari

منبع :

تبلیغات

دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما campdiver
سامانه صدای مشاور با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...)
2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان
3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ
4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ...
5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام
6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان
7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان
8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان
9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس
10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه
11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان
12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن
13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره
2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده
مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد. منتظر حضور سبزتون هستیم.
اینستاگرام ما parsfartak

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.