هفته آسان صدرنشینان لیگ برتر والیبال و چالش سخت سایپا

خبر تاریخ خبر: 1397/10/19

هفته هفدهم لیگ برتر والیبال در حالی پیگیری خواهد شد که ۲ تیم شهرداری ورامین و پیکان نبرد‌های آسانی را خواهند داشت.


تیم صدرنشین شهرداری ورامین این هفته در اراک میهمان تیم شهرداری اراک خواهد بود. ورامینی‌ها مقابل تیم اراک که در نیم فصل بسیاری از بازیکنان خود را به دلیل مشکلات مالی از دست داده است، کار سختی نخواهد داشت و با یک پیروزی می‌توانند در صدر جدول باقی بمانند.

تیم پیکان نیز که یکی از تعقیب کنندگان مهم ورامینی‌ها در صدر جدول است، در هفته هفدهم در تهران باید به مصاف تیم دورنا ارومیه برود. دورنا هفته گذشته در تهران مغلوب سایپا شد و این هفته بازی سخت دیگری در مقابل دیگر تیم خودروساز لیگ خواهد داشت. دورنا برای کسب اولین پیروزی خود کار سختی دارد و شاگردان ترکاشوند نیز به راحتی از این بازی خانگی نخواهند گذشت.

تیم پیام خراسان این هفته در تبریز میهمان تیم شهرداری این شهر است و قوچان نژاد و یارانش مقابل تیم شهرداری تبریز کار آسانی نخواهند داشت. شهرداری تبریز این روز‌ها موتورش روشن شده و بهتر نتیجه می‌گیرد و پیام خراسان به راحتی موفق به کسب پیروزی نخواهد شد.

تیم کاله آمل نیز که هفته‌های اخیر بسیار پر فراز و نشیب بوده است در هفته هفدهم خارج از خانه نبردی با تیم شهرداری ارومیه دارد و شهرداری گنبد نیز در گنبد میزبان فولاد سیرجان ایرانیان است.

در جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر والیبال تا پایان هفته شانزدهم تیم شهرداری ورامین صدرنشین است و تیم‌های پیکان، خاتم اردکان و شهرداری گنبد به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم قرار گرفته اند. البته نزدیک بودن امتیازات تیم‌های بالای جدول موجب شده است هر نتیجه‌ای موجب تغییر جایگاه این نفرات شود.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : ورامین نامه

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.