کمبود مواد اولیه و عدم حمایت جدی مسئولان مشکل عمده تولیدکنندگان

خبر تاریخ خبر: 1397/10/19

ورامین- امام جمعه موقت ورامین کمبود مواد اولیه و عدم حمایت جدی مسئولان را از مشکلات عمده تولیدکنندگان عنوان کرد و خواستار حمایت بیش از پیش از فعالان اقتصادی و تولیدی شد.


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی پیش از ظهر چهارشنبه با حضور در شهرک های صنعتی ورامین از تعدادی از کارخانجات پلاستیک، تولیدکفش، الیاف و تولید شیرآلات ضمن بازدید از این کارخانجات، طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: کمبود مواد اولیه و عدم حمایت جدی برخی دستگاه ها از جمله دغدغه های دست اندرکاران و تولیدکنندگان بود.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به دشمنی استکبار با ملت ایران در حوزه اقتصاد و با تاکید بر لزوم مقاومت تولید کنندگان در برابر مشکلات گفت: باید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و مدیران اجرایی با جدیت بیشتر پیگیر حل مشکلات باشند و با مدیریت انقلابی در کنار تولید کنندگان قرار بگیرند.

وی که توسط امام جمعه خیرآباد، فرمانده سپاه ناحیه ورامین و رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئول بسیج کارگری ورامین و جمعی دیگر از مسئولان همراهی می شد، ضمن تقدیر از تلاش تولید کنندگان و سنگر نشینان سنگر تولید خواستار حمایت بیش از پیش مسئولان از بنگاه های اقتصادی و تولیدی شد.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری مهر

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.