نماینده مردم قرچک و ورامین در مجلس: آمریکا در دنیا بی‌اعتبار شده است/لزوم افزایش بصیرت عمومی در انتخابات پیش‌رو

خبر تاریخ خبر: 1397/10/11

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی به خاطر ایستادگی و مقاومت در مقابل آمریکا باعث شده است که در حال حاضر هیچ دولتی از آمریکا حساب نمی‌برد ولی عزت و عظمت جمهوری اسلامی در جهان بیشتر می‌شود و در انقلاب‌های دنیا از جمهوری اسلامی ایران کپی و الگوبرداری می‌کنند.


به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، سید حسین نقوی حسینی شب گذشته در نشست بصیرت افزایی و روشنگری که در مسجد جامع پوئینک شهرستان قرچک برگزار شد، اظهار داشت: نام و یاد شهدای 10 دی سال 57 گرامی می‌داریم شهدایی که با نثار جان خود در پیروزی انقلاب سهیم بودند.

وی با بیان اینکه آینده برای ملت، دولت و نظام کاملاً روشن و امیدوارکننده است،گفت: علی‌رغم تحریم‌ها و موانعی که در مسیر انقلاب قرار می‌دهند و همچنین دشمنان نظام با تمام تجهیزات و داشته‌های خود به مقابله با انقلاب اسلامی آمدند، بازهم آینده انقلاب روشن است چراکه در مسیر و رشد و پیروزی انقلاب بیش از 220هزار شهید تقدیم شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص علت ناراحتی آمریکا و هم‌پیمانانش افزود: جمهوری اسلامی به خاطر ایستادگی و مقاومت در مقابل آمریکا باعث شده است که در حال حاضر هیچ دولتی از آمریکا حساب نمی‌برد ولی عزت و عظمت جمهوری اسلامی در جهان بیشتر می‌شود و در انقلاب‌های دنیا از جمهوری اسلامی ایران کپی و الگوبرداری می‌کنند.

نقوی‌حسینی با اشاره به سالگرد شهدای 10 دی سال 57، بیان داشت: در آن سال تجمعی از مسجد صاحب‌الزمان (عج) شروع شد و نفر اول این تجمع آیت‌الله سیدمرتضی محمودی امام‌جمعه این شهرستان بود که این راهپیمایی را هدایت می‌کرد که در این راهپیمایی 3 نفر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و بیش از 20 نفر نیز جانباز شدند.

وی افزود: پوتین با تمام اقتداری که دارد، با تمام وجود و بامتانت به دیدار رهبر معظم انقلاب می‌رود و به ایشان قرآن هدیه می‌دهد و با مقام معظم رهبری از نزدیک مذاکره و گفت‌وگو می‌کند.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: رژیم شاهنشاهی کسانی که در راهپیمایی شرکت کرده بودند را به بدترین روش ممکن شکنجه می‌داد و نمونه همین شکنجه‌ها شهید محمد رجایی رئیس‌جمهور وقت در مردادماه سال 60 به سران و رؤسای جمهور کشورها نشان داد و گفت رژیم شاهنشاهی این‌گونه با مردم و مخالفین خود برخورد می‌کرد.

نقوی‌حسینی تأکید کرد: آمریکا با صرف هزینه هفت تریلیون دلار در منطقه به گفته رئیس‌جمهور آمریکا هیچ دستاوردی نداشته است.

وی اذعان داشت: انقلاب اسلامی انفجار نور بود، استکبار جهانی ذلیل است و همه این حقارت‌ها از برکت و قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: فتنه سال 88 برنامه‌ریزی شده بود و امروز بیش از 500 نفر از چهره‌های سیاسی علیه نظام در خارج از کشور صحبت می‌کنند.

نقوی‌حسینی بیان داشت: در سال 98 فتنه جدیدی در راه است، دشمنان نظام اسلامی برنامه و فتنه جدیدی طراحی کردند، مردم باید آگاه باشند و بصیرت لازم را کسب کنند تا از مسیر منحرف نشوند.

وی اظهار کرد: در سال 88 در آذرماه و اوایل دی‌ماه سران فتنه بیانیه تجمع دادند و در این بیانیه و تجمع بیش از 100 نفر نبود چراکه مردم با بصیرت‌افزایی رهبر انقلاب از اتفاقات آگاه شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به مشکلات اقتصادی مردم اشاره کرد و اذعان داشت: مقصر اصلی مشکلات  اقتصادی کشور دولت است، چرا دلار بالا و پائین می‌شود، مگر مدیریت دلار در دست دولت نیست، مگر نمی‌شود مقابل قاچاق کالا را گرفت و کمک به چرخه اقتصادی و تولید کرد چرا این اتفاقات نمی‌افتد.

نقوی‌حسینی به اهمیت سال 98 اشاره و خاطرنشان کرد: سال سختی را در پیش داریم باید مواظب انتخاب نفرات موردنظر باشیم و مردم با بصیرت در انتخابات پیش‌رو شرکت کنند.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری فارس

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.