900 خودروی ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین فرسوده است

خبر تاریخ خبر: 1397/10/07

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین تعداد اتوبوس های ناوگان عمومی ورامین را 70 دستگاه و تعداد کل مینی بوس های این ناوگان را یک هزار و 200 دستگاه اعلام کرد و افزود: حدود 900 خودروی این ناوگان فرسوده است.


حسن خوانساریان روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه اکثر خودروهای ناوگان حمل و نقل ورامین بیش از 25 سال سن دارند و فرسوده هستند ادامه داد: تاکنون بیش از 900 دستگاه مینی بوس برای دریافت سهمیه سوخت و پروانه فعالیت ثبت نام کرده اند.
وی گفت : برای ثبت نام و صدور پروانه فعالیت مینی بوس ها در سامانه موسوم به UTCMS، محدودیتی در خصوص سن خودرو وجود ندارد و به این دلیل بسیاری از خودروهای فرسوده نیز توانسته اند نسبت به دریافت سهمیه سوخت و پروانه فعالیت اقدام کنند.
خوانساریان اظهار داشت: موضوع فرسودگی و ناایمنی مینی بوس های ناوگان حمل و نقل عمومی ورامین به شورای ترافیک شهرستان اعلام شده است تا با جایگزینی خودروهای صفر کیلومتر و یا عمر کمتر از 10 سال ، جان شهروندان حفظ و از وقوع حوادث جانی و مالی پیشگیری شود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر ناوگان اتوبوسرانی شهرداری ورامین در پنج مسیر میدان بسیج تا قرچک ، ورامین به ترمینال مترو جوانمرد ، ورامین به شوش ، ورامین به شهرری و ورامین به خاوران مسافران را جابجا می کنند.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اطلاعات

نویسنده : Maryam yousefi

منبع : خبرگزاری ایرنا

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.