تیم والیبال شهرداری ورامین در صدر لیگ برتر

خبر

تیم والیبال شهرداری ورامین با غلبه بر تیم صاحب نام شهرداری گنبد همچنان در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد


تیم شهرداری ورامین در هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر والیبال در سالن شهید گل عباسی که میزبان تیم هم نام خود شهرداری گنبد بود.

تمسابقه‌ها شهرداری چی‌ها که در سالن شهید گل عباسی ورامین برگزار می‌شود، یک میهمان ویژه داشت و آن‌هم رئیس فدراسیون والیبال بود.

در ابتدای این دیدار کاپیتان سابق شهرداری ورامین و بازیکن سابق تیم ملی سیدمهدی بازارگرد از دنیای والیبال به‌طوری رسمی خداحافظی و میدان را برای جوان‌ترها خالی کرد.

این مسابقه حساس رأس ساعت 16:30 دقیقه آغاز شد که شاگردان محمدی‌راد با بازی هوشمندانه در ست نخست توانستند با نتیجه 25 بر 22 از سد شهرداری گنبد عبور کنند.

ست دوم مسابقه هر دو تیم پا به‌پای هم‌بازی می‌کردند بازی خوب تیم شهرداری جلو انداخت که در نتیجه در پایان ست دوم شهرداری ورامین با نتیجه 25 بر 23 از شهرداری گنبد گذشت و نتیجه بازی 2 بر صفر به نفع شهرداری ورامین شد.

ست سوم مسابقه را هر دو تیم تا امتیاز 17 مساوی بودن که شهرداری گنبد توانست از رقیب خود پیشی بگیرد و در نتیجه ست سوم را با نتیجه 25 بر 21 پیروز شد تا بازی به ست چهارم کشیده شود.

ست چهارم را ورامینی‌ها خوب آغاز کردند و در همان ابتدا از حریف خود پیشی گرفتند و در نهایت با نتیجه 25 بر 15 پیروز میدان شدند و نتیجه بازی 3 بر یک به نفع شهرداری ورامین به پایان رسید.

شهرداری ورامین با این برد 28 امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.