دیوارهای شهر قرچک با رنگ آمیزی و نقاشی جان تازه گرفت

خبر

شهردار قرچک گفت :نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار در قرچک ترسیم شد/دیوارهای شهر قرچک به رنگ‌آمیزی و نقاشی جان تازه گرفتشهردار قرچک:
نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار در قرچک ترسیم شد/دیوارهای شهر قرچک به رنگ‌آمیزی و نقاشی جان تازه گرفت
شهردار قرچک از رنگ‌آمیزی و نقاشی دیوارهای این شهر خبر داد و افزود: نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار به‌پاس زحمات خبرنگاران در سطح شهر قرچک ترسیم شد.

نقاشی دیوارهای قرچک


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در حاشیه بازدید از مراحل اجرای این طرح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به‌منظور ترویج هنرمندانه فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و به‌ویژه شهدای خبرنگار و آشنایی مردم و به‌ویژه جوانان با شهدای با بهره‌گیری از توان و ظرفیت هنرمندان، نقاشی با موضوع یاد و نام شهدای خبرنگار با هنر نقاشی به تصویر کشیده شد.
وی افزود: با توجه به اینکه جامعه رسانه‌ای دشت ورامین زحمات بسیاری در جهت انتشار اخبار و اقدامات شهرداری و دیگر مجموعه‌های شهرستان و در جهت پاسداشت خبرنگاران و اهالی مطبوعات نقاشی یاد و نام شهدای خبرنگار ترسیم شد.
شهردار قرچک خاطرنشان کرد: این کار تنها برای سپاس و ارج نهادن به خدمات صادقانه خبرنگاران و گرامی داشتن مقام اهالی قلم در شهر صورت گرفت.
خرمی شریف بابیان اینکه با نقاشی و رنگ‌آمیزی دیوارهای شهر قرچک تازه گرفت، اظهار کرد: به‌منظور زیباسازی و ایجاد جلوه‌های بصری در معابر اصلی شهر، دیواره‌ها و نماهای قرچک با اجرای نقاشی دیواری توسط هنرمندان با جلوه‌های زیبا انجام شد.
وی بابیان اینکه نقاشی دیوارها و نمای ساختمان‌ها از تکرار و یکنواختی شهر برای مردم جلوگیری می‌کند، افزود: زیباسازی بصری با نقاشی‌های زیبا و متنوع یکی از راهکارهای اساسی در آرامش بخشی و تلطیف فضای شهری است.
شهردار قرچک تصریح کرد: توسط واحد زیباسازی معاون خدمات شهری شهرداری، ایجاد جلوه‌های بصری با نقاشی دیوارها و ساختمان‌های شهر قرچک به‌صورت مستمر انجام شد و شهر جان تازه گرفت.
خرمی شریف بیان داشت: برخی دیوارهای قدیمی در معابر شهری بدمنظر بودند و لزوم ساماندهی و زیباسازی این دیوارها در دستور کار قرار گرفت و به‌منظور بهسازی نمای شهری، دیوارهای فرسوده رنگ‌آمیزی و طراحی شد.
وی اظهار کرد: این اقدام به‌منظور زیباسازی و فرهنگ‌سازی انجام می‌گیرد و تمامی دیوارها و نمای ساختمان‌هایی که دید و منظر خوب دارند به تصاویر زیبا مزین شد که این طرح تاکنون موردپسند و استقبال شهروندان قرارگرفته و مردم با پیشنهاد‌ها و نظراتشان در این کار به ما کمک کنند و ما هم پیشنهادهای آنان را مدنظر قرار می‌دهیم.
شهردار قرچک از شهروندان خواست از نصب پوستر، تراکت و هرگونه تبلیغات بر روی دیوارها و معابر شهری خودداری نمایند.


نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.