تلفیق سنت و صنعت در جشنواره سلامت و امنیت غذایی در ورامین

خبر

جشنواره سلامت و امنیت غذایی، نماد و تلفیقی از فرهنگ، سنت و آیین کهن ایران است، جشنواره بزرگ دانشگاه نوآور، عشایر کارآفرین، سلامت و امنیت غذایی در دانشکده کشاورزی ورامین به مدت چهار روز برپا شد.
عصر روز گذشته در آیین افتتاحیه جشنواره بزرگ دانشگاه نوآور، عشایر کارآفرین، سلامت و امنیت غذایی در دانشکده کشاورزی ورامین به مدت چهار روز برپا شده است، این جشنواره نماد و تلفیقی از فرهنگ، سنت و آیین کهن ایران به همراه صنعت، نوآوری و شکوفایی دانشگاه بوده که با هدف پیوند و آشنایی کامل و همکاری مشترک مراکز علمی نوآور با شرکت‌های تولیدی و عشایر کارآفرین برگزار شده است.

این فرصت ایجادشده بهترین زمان برای ارائه دستاوردها و نوآوری‌های علمی و دانشگاهی از مقطع پیش‌دبستانی تا مقطع دکتری این واحد دانشگاهی بوده و به‌عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزش عالی جنوب شرق استان تهران نویدبخش رشد، بالندگی و پویایی دیار ۱۵ خرداد بوده و همچون نگینی پرفروغ می‌درخشد.

 حامد زارعی رئیس دانشگاه آزاد  واحد پیشوا گفت :با پیگیری‌های صورت گرفته و تلاش همکاران واحد ورامین-پیشوا امروز هم‌زمان با افتتاح جشنواره از برنامه علمی با عنوان غذا و امنیت غذایی رونمایی شد.

این جشنواره به مدت چهار روز همه روزه از ساعت9الی16برای بازدید عموم برپا است.

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.