نشان ارزشمند برنز بر گردن مردانی

خبر

سجاد مردانی نماینده سنگین وزن تکواندو کشورمان در دیدار رده‌بندی مرحله فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ توانست نماینده ازبکستان را شکست داده و بر سکوی سومی این دوره از رقابت‌ها بایستد.


به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ از صبح روز گذشته (پنجشنبه – یکم آذرماه) با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در مجموعه ورزشی «زاید» فجیره آغاز و امروز به پایان می‌رسد.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم کشورمان در دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها برابر «اسمائیل دویسبای» از قزاقستان قهرمان و نایب قهرمان آسیا ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ قرار گرفت و با نتیجه ۹ بر ۹ این دیدار به راند طلایی کشیده شد که در نهایت این مبارزه با برتری سجاد به پایان رسید و مدال برنز این رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

او در نخستین دیدار «ودران گولس» از کرواسی دارنده مدال برنز بازی‌های اروپایی ۲۰۱۵ و برنز گرندپری ۲۰۱۷ را با نتیجه ۹ بر ۳ شکست داد. در ادامه رو در روی «ایوان تراجکویک» از اسلوونی دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷، برنز قهرمانی اروپا ۲۰۱۸ و نقره گرندپری ۲۰۱۸ قرار گرفت و با نتیجه ۱۸ بر ۱۳ به برتری رسید. سجاد در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف «ولادیسلاو لارین» تکواندوکار نامدار روس که در رنک یکم المپیکی قرار دارد، رفت و ۱۲ بر ۴ نتیجه را واگذار کرد و برهمین اساس به دیدار رده‌بندی راه پیدا کرد.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

گفتنی است، این رقابت‌ها G۸ می‌باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۸۰، ۴۸ و ۲۸/۸۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.


نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.