پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» برگزار می‌شود

خبر تاریخ خبر: 1397/08/15

پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» برگزار می‌شود


مسئول اجرایی پیاده‌روی جاماندگان ارض طوس گفت: مراسم پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» به رسم سال‌های گذشته همزمان با سالروز شهادت امام‌رضا(ع) در ورامین برگزار می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید یاسر موسوی  با اشاره به برگزاری مراسم پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» اظهار داشت: این مراسم به رسم سال‌های گذشته همزمان با سالروز شهادت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) با حضور عاشقان و ارادتمندان آن حضرت در دیار 15 خرداد برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: جاماندگان از حرم علی‎‌بن‎موسی الرضا(ع) از ساعت 7 صبح از مقابل مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین واقع در میدان امام حسین(ع) به سمت شهرستان پیشوا صحن مطهر امامزاده جعفربن موسی‌الکاظم(ع) حرکت و بعد از اقامه نماز جماعت سفره عزای امام رضا(ع) را برپا می‌کنند.

مسئول اجرایی پیاده‌روی جاماندگان ارض طوس با اشاره به هدف از برگزاری این مراسم افزود: از جمله مهم‌ترین این اهداف بهره‌مندی از ثواب پیاده‌روی در این روز و همچنین معرفی امامزادگان واجب‌التعظیم به کل دنیا است.

موسوی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین بعد از اتمام‌ مراسم زائران را از صحن مطهر به ورامین منتقل می‌کند.

اطلاعات

نویسنده : سيد حسن دلاوري

منبع :

نظرات


تمامی نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.